Najwyższy poziom usług świadczonych przez naszą Klinikę jest dla nas absolutnym priorytetem. Wraz z rozwojem nauki i technologii nasze gabinety wyposażone zostały w najnowocześniejszy sprzęt umożliwiający lepszą diagnostykę oraz efektywniejszą terapię.

 

TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA KRAKÓW 3D

 

Tomograf Carestream 8100 SC 3D

Jest to niezastąpione narzędzie w planowaniu leczenia implantologicznego, określaniu pozycji i sposobu usunięcia zębów zatrzymanych w kości, skomplikowanych przypadkach leczenia kanałowego oraz w przypadku zaburzeń w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych. Poza zastosowaniem w stomatologii nasze urządzenie jest również przydatne w diagnostyce laryngologicznej do oceny zatok przynosowych i przegrody nosowej. Dzięki jednemu z najdoskonalszych aparatów Carestream Dental z modułem obrazowania cefalometrycznego, oferujemy Państwu wielofunkcyjne, 4-w-1 rozwiązanie do przetwarzania obrazu, łączące wielokrotnie nagradzaną technologię panoramiczną 2D, moc obrazowania CBCT i skanowanie 3D z najszybszą na świecie cefalometrią.

 

RENTGEN STOMATOLOGICZNY

 

Aparat RTG – MYRAY  RXDC eXTend

Jest to najnowsza wersja wysokiej częstotliwości aparatu Rtg zaprojektowanego do uzyskiwania dokładnych i precyzyjnych zdjęć. Zaopatrzony jest w generator o stałej, wysokiej częstotliwości dzięki czemu wyeliminowane jest najbardziej szkodliwe promieniowanie w porównaniu z tradycyjnymi aparatami Rtg. Pozwala na wykrycie ognisk zapalnych oraz zmian chorobowych już na etapie zanim pojawią się objawy odczuwalne dla Pacjenta. Dzięki temu możliwe jest wczesne rozpoczęcie leczenia stomatologicznego i mniejsza ingerencja w organizm Pacjenta.

UNITY STOMATOLOGICZNE

 

STERN WEBER S200 PLUS

Wiemy doskonale, że niezawodny sprzęt bezpośrednio wpływa na jakość Państwa leczenia. Dokładając wszelkich starań zaopatrzyliśmy gabinety w unity stomatologiczne Stern Weber S200 PLUS zapewniając komfort naszym Pacjentom podczas wszystkich zabiegów. Fotele stomatologiczne zaopatrzone w lampę VENUS LED, panel sterowania z dużym wyświetlaczem parametrów pracy typu LCD, dwuprzegubowe ramię konsoli asystenckiej z regulacją pionową, wewnątrzustną kamerą stomatologiczną MYRAY, tapicerkę Memory-Foam oraz radiografię cyfrową Zen-X zamocowaną przy unicie tworzą zintegrowane centrum zabiegowe. Kompletny system higieny aktywnej i pasywnej gwarantuje pełne bezpieczeństwo lekarza i pacjenta.

 

AUTOKLAW I ZGRZEWARKA

 

Autoklaw Stern Weber SW KL. B

W naszym gabinecie możecie Państwo czuć się bezpiecznie. Bardzo wiele narzędzi używanych podczas leczenia jest jednorazowego użytku. Po zakończeniu wizyty są one przekazywane wyspecjalizowanej firmie w celu utylizacji. Narzędzia wielokrotnego użytku przed ponownym użyciem są dezynfekowane, myte, suszone i pakowane, a następnie sterylizowane w urządzeniu nazywanym autoklawem. Do tego procesu używamy autoklawu firmy Stern Weber. Jest to autoklaw klasy B co oznacza całkowitą eliminację wszystkich możliwych drobnoustrojów w procesie sterylizacji. Spełnia on najbardziej surowe i wymagające przepisy dotyczące sterylizacji. Każdy proces sterylizacji jest kontrolowany, a jego wyniki dokumentowane.

Stałotemperaturowa zgrzewarka elektroniczna Millseal

Jest to profesjonalna zgrzewarka medyczna, która gwarantuje, że sprzęt wielokrotnego użytku pozostaje sterylny po przeprowadzonym procesie sterylizacji aż do momentu rozpoczęcia zabiegu z pacjentem.

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA

 

Fizjodyspenser Chiropro L Bien-Air

Znajduje szerokie zastosowanie w implantologii, endodoncji oraz chirurgii stomatologicznej. Jest wyposażony w lekki mikrosilnik bezszczotkowy MX-LED z podświetleniem diodowym, z bardzo dużym momentem obrotowym.  Ergonomiczna kątnica 20:1L ze światłem, z wewnętrzną irygacją oraz małą główką, umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

Nóż elektrochirurgiczny Carlo De Giorgi

Przy pomocy noża elektrochirurgicznego można  wykonywać cięcia bez nacisku. Końcówka  instrumentu łatwo przenika przez tkankę, umożliwiając przeprowadzenie precyzyjnego, prawie pozbawionego krwawienia cięcia, z możliwością stałej kontroli operowanego miejsca.  Dzięki temu urządzeniu występuje wyjątkowo  krótki czas gojenia i redukcja do minimum  tworzenia się tkanki bliznowatej u pacjenta.

 

ENDODONCJA KRAKÓW

 

Mikroskop SmartOPTIC

Mikroskopy stomatologiczne weszły w ostatnim czasie na listę niezbędnego wyposażenia gabinetów, stając się atrybutem ich nowoczesności.
 SmartOptic to mikroskop, który zyskuje uznanie dzięki jakości i niezawodności, zapewnia idealne odwzorowanie obrazu oraz dużą głębię ostrości.

Reciproc Silver VDW

Nowy na Polskim rynku, rewolucyjny system do maszynowego opracowania kanałów korzeniowych. System RECIPROC® pozwala na opracowanie całego kanału korzeniowego tylko jednym pilnikiem, przy zastosowaniu prostej procedury. Jako jedyny umożliwia pracę z obrotami wzajemnie przeciwstawnymi w prawo i w lewo (rewersyjnymi) oraz zapewnia maksymalną wygodę i bezpieczeństwo.

BeeFill 2 in 1

Jest to jedno urządzenie w którym zintegrowano dwa systemy wypełniania kanału: system do kondensacji wierzchołkowej- gorący plugger (BeeFill Pack) oraz system do trójwymiarowego wypełniania wstecznego gutaperką płynną. Zapewnia możliwie najszczelniejsze wypełnienie kanałów korzeniowych.

VDW.ULTRA urządzenie ultradźwiękowe

Specjalistyczny, wysokowydajny endodontyczny unit ultradźwiękowy z bogatym systemem specjalistycznych końcówek. Opatentowany system Auto-Balance-System poprzez ciągłą, automatyczną kontrolę mocy, zapewnia optymalną efektywność i bezpieczeństwo pacjenta.

Endometr Raypex 6

Raypex 6 jest to ultarnowoczesny endometr, który najdokładniej pozwala określić długość kanału korzeniowego w trakcie leczenia kanałowego zęba. Prezentacja położenia i ruchu pilnika w całym kanale korzeniowym oraz dodatkowe powiększenie okolicy okołowierzchołkowej (Apical Zoom), zrealizowane w optyce 3D, zapewniają doskonałą wizualizację w trakcie pomiaru.

 

WYBIELANIE ZĘBÓW KRAKÓW

 

Lampa wybielająca BEYOND

Akcelerator Beyond® to profesjonalne, gabinetowe urządzenie do wybielania zębów dający znakomite rezultaty wybielania w czasie krótszym niż inne metody wybielania. Całkowity zabieg wykonuje się już w ciągu 60 minut. Podczas filtracji intensywnego niebieskiego świata emitowanego z mocą 150W, światło specjalnie zaprojektowanej żarówki halogenowej przechodzi przez soczewki optyczne i 12 000 światłowodów, dzięki czemu akcelerator Beyond® jest w stanie wyeliminować szkodliwe promienie ultrafioletowe(UV) oraz wysoką temperaturę, dostarczając wiązkę światła o długości fali 480-520 nanometrów.

 

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA KRAKÓW

 

Kamera wewnątrzustna MYRAY CU-2

Kamera wewnątrzustna staje się już nie tylko narzędziem edukacyjnym dla pacjenta ale również coraz częściej jest narzędziem niezbędnym do stworzenia dokumentacji medycznej pacjenta. W tym celu niezbędna jest wysoka rozdzielczość kamery, współpraca z komputerem oraz łatwość przypisania wykonanych zdjęć do karty pacjenta. Wysokiej jakości obraz przesyłany do monitora LCD stwarza możliwość dokładnego przeglądu stanu zębów i pokazania ich pacjentowi.

Piaskarka Prophy-Mate NEO

Ulepszona piaskarka Prophy-Mate NEO łączy w sobie kształt i funkcjonalność, dwie nowe dysze, ustawione pod kątem 60° i 80°, zwiększają wydajność czyszczenia. Jest niezastąpionym urządzeniem do usuwania plam i przebarwień, wytrawiania szkliwa, zębiny, porcelany czy przygotowywania do wypełnienia dołów i szczelin.

 

 

Top