Standardy jakości!

Czy wizyta u dentysty może być przyjemna? Z całą pewnością tak. Miła atmosfera miejsca, wykwalifikowani lekarze, optymalne metody leczenia to komfort, który możemy zapewnić naszym Pacjentom.

Komfort i wygoda

W oczekiwaniu na wizytę,  zapraszamy do klimatyzowanej poczekalni, gdzie nasz wykwalifikowany personel będzie służyć Państwu pomocą. Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej sieci Wi-Fi, telewizji czy też prasy. Możecie Państwo posmakować przepysznej kawy serwowanej w różnych postaciach czy też aromatycznej herbaty, a wszystko po to, aby umilić Wam czas oczekiwania na wizytę. W trakcie zabiegu każdy z naszych Pacjentów, ma możliwość skorzystania z multimediów wyświetlanych na ekranach zamontowanych nad każdym fotelem stomatologicznym, dzięki czemu nawet w trakcie zabiegu możecie Państwo obejrzeć wybrany program, film albo posłuchać relaksującej muzyki.

 

Wykwalifikowany personel

Nasz wykwalifikowany zespół lekarzy, w tym specjaliści z różnych dziedzin stomatologicznych, zapewnią Państwu najlepszą opiekę stomatologiczną, a także z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania. Sami jesteśmy Pacjentami wiec każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by stworzyć przyjemną, domową atmosferę, sprzyjającą wykonywaniu profesjonalnych zabiegów dentystycznych.

 

 

Pracownia Tomografii Komputerowej

Jest to niezastąpione badanie w planowaniu leczenia implantologicznego, określaniu pozycji i sposobu usunięcia zębów zatrzymanych w kości, skomplikowanych przypadkach leczenia kanałowego oraz w przypadku zaburzeń w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych. Poza zastosowaniem w stomatologii nasze urządzenie jest również przydatne w diagnostyce laryngologicznej do oceny zatok przynosowych i przegrody nosowej. Dzięki jednemu z najdoskonalszych aparatów Carestream Dental z modułem obrazowania cefalometrycznego, oferujemy Państwu wielofunkcyjne, 4-w-1 rozwiązanie do przetwarzania obrazu, łączące wielokrotnie nagradzaną technologię panoramiczną 2D, moc obrazowania CBCT i skanowanie 3D z najszybszą na świecie cefalometrią. Specjalistyczne Centrum Stomatologii Dental Spa dysponuje sprzętem  najnowszej generacji, który umożliwia maksymalnie bezpieczną i precyzyjną diagnostykę. Posiadamy nowoczesny aparat rtg do wykonywania punktowych zdjęć wewnątrzustnych, które obrazują dokładny obraz przebiegu korzeni zęba, ilości i stopnia zakrzywienia kanałów. 

Dla dzieci

Dziecięcy uśmiech to jedno z najpiękniejszych zjawisk na świecie, niemniej jednak wizyta u stomatologa może kojarzyć się dzieciom z poczuciem lęku i strachu. Każdy mały Pacjent przed wizytą ma możliwość pobawić się w strefie kids, porysować bądź obejrzeć ulubioną bajkę. Po każdej wizycie dzieci otrzymują Dyplom Dzielnego Pacjenta wraz z nagrodą niespodzianką, dzięki czemu wizyta w naszej klinice będzie dla nich wspaniałą przygodą bez złych wspomnień.

 

 

 

 

Profesjonalna obsługa

Przytulne otoczenie, miły i pomocny personel sprawiają, że stresująca wizyta staje się znacznie przyjemniejsza.

 

 

 

 

Formy płatności

Za usługi płatne należności przyjmujemy w formie gotówkowej i kartami płatniczymi/kredytowymi.

 

 

Lokalizacja

Specjalistyczne Centrum Stomatologii Dental Spa mieści się w dzielnicy Krowodrza, 70 metrów od pętli tramwajowej i autobusowej ,,Krowodrza Górka’’. W najbliższej okolicy znajduje się Szpital im. Jana Pawła II oraz Urząd Skarbowy Kraków Prądnik. Dojedziesz do nas tramwajem, linie: 3, 5, 18, 50, 69 oraz autobusem, linie: 102, 118, 120, 137, 138, 168, 194, 207, 217, 220, 227, 237, 240, 247, 267, 287, 297.

 

Parking

Na czas pobytu w naszej Klinice, udostępniamy Państwu bezpłatne miejsca parkingowe znajdujące się przed budynkiem (wjazd przez szlaban).

 

Top