Pierwsza wizyta Pacjenta

Karta Pacjenta Zgłaszając się na umówioną pierwszą wizytę w Dental Spa, otrzymujecie Państwo do wypełnienia wywiad lekarski dotyczący stanu zdrowia. Po wypełnieniu i podpisaniu stanowi on element indywidualnej dokumentacji medycznej, która objęta jest tajemnicą lekarską. Nasza polityka ochrony danych gwarantuje Państwu zachowanie poufności wszelkich przekazanych nam informacji.

Spotkanie z lekarzem Na wizycie konsultacyjnej lekarz stomatolog dokonuje przeglądu jamy ustnej, przedstawia Państwu wstępny, indywidualny plan leczenia wraz z kosztorysem. Klinika wyposażona jest w sprzęt RTG umożliwiający wykonanie potrzebnych badań, dzięki czemu Pacjent aktywnie uczestniczy w procesie badania i planowania.

Harmonogram wizyt Po podjęciu przez Państwa decyzji, co do kształtu dalszego leczenia, od razu ustalamy wspólnie szczegółowy harmonogram wizyt u lekarzy specjalistów wykonujących odpowiednie zabiegi.

Dodatkowe możliwości Lekarze wiedzą, że rekomendując tylko sprawdzone i profesjonalne produkty stomatologiczne, udowodniają Pacjentowi, że to ich dobro i samopoczucie są dla nich najważniejsze. Umożliwiamy Państwu skorzystanie z recepcyjnego Sklepiku – Dental Shop, w którym proponujemy specjalistyczne pasty, szczoteczki, płyny takich marek jak Blanx, Eludril, Curaprox, Blend-A-Med, Braun oraz Miradent. Pamiętaj – w domu też możesz dbać o kompleksową profilaktykę swoich zębów.

Top