Kiedy nie powinniśmy wybielać zębów ?

Przede wszystkim wybielać nie powinny kobiety będące w ciąży oraz dzieci poniżej 16 lat. Z wybielaniem warto również zaczekać w przypadku karmienia piersią. Szereg zmian w obrębie jamy ustnej takich jak np. choroby jamy ustnej (próchnica, stany zapalne dziąseł, odsłonięte korzenie zębowe, liczne afty, nadżerki i owrzodzenia, mocna nadwrażliwość zębów, zaawansowane, patologiczne starcie zębów) choroby […]

Czytaj Więcej

Dlaczego warto poddać się zabiegowi wybielania zębów ?

Zabieg likwiduje nie tylko przebarwienia spowodowane spożywaniem kolorowego jedzenia i picia oraz paleniem papierosów, ale również może pomóc zniwelować przebarwienia tetracyklinowe, fluorowe oraz te spowodowanymi wiekiem pacjenta. Lubię to!

Czytaj Więcej

Jakie techniki wybielania przynoszą najlepsze efekty ?

Wybielanie lampą w gabinecie przez doświadczony personel medyczny jest najlepsze i najbezpieczniejsze dla szkliwa oraz daje spektakularne efekty w ekspresowo krótkim czasie (wizyta trwa około 1 h z czego samo wybielanie około 30-45 minut). Lekarz zabezpiecza dziąsła przed ingerencją preparatu wybielającego. Po zabiegu efekt wybielania utrzymuje się ok 2-3 lat, a nawet dłużej w zależności […]

Czytaj Więcej

Jak bardzo wybielą się moje zęby po zabiegu ?

Efekt wybielania zależy od intensywności oraz rodzaju i źródła przebarwień. Stomatolog pomoże w doborze odpowiedniej metody wybielania, dostosowanej indywidualnie do potrzeb Pacjenta. Lubię to!

Czytaj Więcej

Jakie metody wybielania zębów może zaproponować Centrum Dental Spa i jaka jest różnica między nimi?

W naszym Centrum możemy zaproponować Państwu najnowocześniejsze metody wybielania jakie oferuje nam stomatologia estetyczna. Metoda natychmiastowa lub z użyciem szyny nakładkowej na noc. Wybielanie zębów lampą Beyond Kraków. Zapraszamy naszych Pacjentów na nowoczesne, szybkie i bezpieczne wybielanie lampą BEYOND, której trzydziestominutowa procedura pozostawia zęby jaśniejsze od 5 do 14 odcieni, z średnim wynikiem 8 odcieni […]

Czytaj Więcej

Jak długo utrzyma się efekt wybielania ?

Jest to zróżnicowane u każdego Pacjenta i zależy od diety oraz stylu życia, jednak efekt utrzymuje się zazwyczaj około 2-3 lat. Pacjentom, którzy spożywają regularnie kawę, kolorowe jedzenie i napoje oraz palą papierosy, zalecane są okresowe zabiegi podtrzymujące efekt wybielania. Pomocne są również pasty oraz wybielające płyny do płukania. Lubię to!

Czytaj Więcej

Dlaczego zabieg wybielania Beyond trwa tylko 30 minut ?

Tak krótki czas zabiegu zawdzięczamy połączeniu specjalnie opracowanej formuły żelu, który aktywowany jest przez akcelerator Beyond. Specjalnie dostosowana długość fali światła szybko reaguje na żel, który dzięki temu pozostaje w kontakcie z zębami przez bardzo krótki czas. Tańsze systemy wybielania oparte na słabym, ledowym źródle światła oraz żelu, którego aktywnym składnikiem wybielającym jest nadtlenek mocznika, […]

Czytaj Więcej

Czy korony protetyczne, licówki i wypełnienia ulegają wybielaniu ?

Zabieg wybielania dotyczy jedynie naturalnych zębów własnych i nie zmienia koloru koron porcelanowych, licówek ani wypełnień kompozytowych. Lubię to!

Czytaj Więcej

Czy zabieg wybielania Beyond należy do bezpiecznych ?

Zdecydowanie tak. Do wybielania lampą Beyond używany jest preparat oparty na nadtlenku wodoru, który nakładany jest na powierzchnię zęba. Specjalnie skonstruowana lampa, emitująca zimne, niebieskie światło, która dzięki zaawansowanej filtracji nie wydziela ciepła ani szkodliwych promieni UV, przyspiesza proces wybielania. Wybielanie metodą Beyond jest całkowicie bezpieczne i wbrew niektórym opiniom, nie uszkadza szkliwa. Lubię to!

Czytaj Więcej

Czy martwy ząb również zostanie wybielony ?

Barwa zębów martwych różni się od koloru zębów żywych. Ząb martwy, nie jest przeciwwskazaniem do wybielania. Po zabiegu kolor zęba martwego będzie jaśniejszy, niż przed zabiegiem jednak nadal może odbiegać od koloru pozostałych zębów. Warto jest skonsultować możliwości poprawy koloru ww. zębów z lekarzem. Lubię to!

Czytaj Więcej
Top