Jakie metody wybielania zębów może zaproponować Centrum Dental Spa i jaka jest różnica między nimi?

W naszym Centrum możemy zaproponować Państwu najnowocześniejsze metody wybielania jakie oferuje nam stomatologia estetyczna. Metoda natychmiastowa lub z użyciem szyny nakładkowej na noc.

Wybielanie zębów lampą Beyond Kraków. Zapraszamy naszych Pacjentów na nowoczesne, szybkie i bezpieczne wybielanie lampą BEYOND, której trzydziestominutowa procedura pozostawia zęby jaśniejsze od 5 do 14 odcieni, z średnim wynikiem 8 odcieni na jednym zabiegu. Szeroko prowadzone badania kliniczne potwierdziły, że metoda ta dodatkowo usuwa przebarwienia, które pojawiły się pod wpływem wielu czynników jak dieta, farmakologia, picie kawy czy palenie papierosów. Ponad 10 milionów bielszych uśmiechów na całym świecie dzięki Systemowi Beyond! Dlaczego? Ponieważ dziewięciu na dziesięciu stomatologów używających lamp do wybielania zębów, wybiera system BEYOND.

Wybielanie nakładkowe Kraków. Jest to metoda wybielania, którą Pacjent przeprowadza sam w domu, po wcześniejszej wizycie w naszym gabinecie i konsultacji z lekarzem stomatologiem. Otrzymują Państwo indywidualnie wykonane silikonowe nakładki, do których na noc aplikuje się wysokiej klasy żel wybielający. Metodę tą zaleca się do wybielania zębów żywych i martwych.

Top