Przebarwienia mogą być skutkiem zażywania antybiotyków (zwłaszcza tetracyklin), picia kawy, herbaty, czerwonego wina, palenia papierosów. A gdy jeszcze zapomnimy o starannym umyciu zębów po jedzeniu, odkłada się na nich płytka nazębna. Jeżeli nie usuwamy jej regularnie, twardnieje – tworzy się kamień. Tym samym fundujemy zębom zmianę koloru na żółty, w dodatku z ciemnymi obwódkami przy dziąsłach – nie do usunięcia domowymi metodami. Dlatego najpierw powinniśmy iść do dentysty, by usunął kamień.

Centrum Stomatologii Dental Spa Kraków proponuje Państwu najnowocześniejsze i sprawdzone metody wybielania jakie oferuje nam stomatologia estetyczna. Metoda natychmiastowa z lampą Beyond lub z użyciem szyny nakładkowej na noc.


 

 Wybielanie zębów lampą Beyond

Zapraszamy naszych Pacjentów na nowoczesne, szybkie i bezpieczne wybielaniewybielanie lampą Beyond. Polega na pokryciu zębów żelem wybielającym (nadtlenek wodoru, dwutlenek krzemu) i naświetlaniu go specjalną lampą tzw. akceleratorem. Już po 30 minutach Twoje zęby są jaśniejsze od 5 do 14 odcieni według 16 stopniowej skali Vita. Niebieskie światło lampy Beyond aktywuje reakcje fotochemiczne, dzięki którym powierzchnia zęba staje się dużo bielsza. Szeroko prowadzone badania kliniczne potwierdziły, że metoda ta dodatkowo usuwa przebarwienia, które pojawiły się pod wpływem wielu czynników takich jak dieta, leki, picie kawy czy palenie papierosów. Ponad 10 milionów bielszych uśmiechów na całym świecie dzięki Systemowi Beyond!

 

Wybielanie nakładkowe, nocne

Jest to metoda wybielania, którą Pacjent przeprowadza sam w domuimagesgt5, po wcześniejszej wizycie w naszym gabinecie i konsultacji z lekarzem. Otrzymują Państwo wykonane w laboratorium protetycznym, indywidualne, silikonowe nakładki, do których na noc aplikuje się wysokiej klasy żel wybielający. Wybielanie tą metodą trwa dwa tygodnie jednak efekty widać już po kilku dniach.

 

Top